Buty okazje cenowe na męskie,damskie,buty dla dzieci Zaoszczędź do 50%

Buty okazje cenowe na męskie,damskie,buty dla dzieci Zaoszczędź do 50%
 

Home >  Dostawa i oplaty

Dostawa i oplaty

Dążymy do pełnej satysfakcji. Wszystkie zamówione przedmioty są tu ściśle ze słowem tutaj ", co można zobaczyć na naszej stronie internetowej są tym, co można dostać w 7days" .Przed korzystających łatwą wymianę i zwrotu, należy skontaktować się z nami na adres wysyłki powrotnej do zwrotu produktów. Skontaktuj się z nami! Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas nie należy zachowywać się w oryginalnym stanie, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać.

Wszystkie zamówione przedmioty, aby wybrać odpowiednie elementy, które here.We obietnica prawej pakietu zamówienia. Więc jeśli powrocie właściwej pozycji do refundacji. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi

Nie pokrywamy kosztów zwrotu lub wymiany prawej pakietu zamówienia, będzie odpowiedzialny za wysyłkę. Dodatkowo zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie dla własnego bezpieczeństwa, ponieważ nie jesteśmy odpowiedzialni za zagubione przesyłki.

Wszystkie Zwracany towar musi być adres wysyłki możemy wysłać po nas wysłany!

Wymiana

Będziemy przyjmować wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od daty pierwotnej kolejności. Proszę skontaktować się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia i jeden naszego zespołu pomoże. Skontaktuj się z nami! Jeśli chcesz, aby przejść do różnych elementów stylu, trzeba powrócić swoje przedmioty do zwrotu i złożyć nowe zamówienie dla stylu wolisz.

Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas nie należy zachowywać się w oryginalnym stanie, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie.

Nie pokrywamy koszt wysyłki wymiany, będzie odpowiedzialna dla powrotnej wysyłki i kosztów wysyłki i obsługi wysyłać wymienianego rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania elementów do nas dla własnego bezpieczeństwa, ponieważ nie jesteśmy odpowiedzialni za zagubione przesyłki. Wysyłki i opłaty nie podlegają zwrotowi.

Anulowanie zamówienia

Odwołanie zlecenia należy wystąpić przed zamówienie zostanie wysłane. Ponieważ załatwiamy wszystkie zamówienia tak szybko jak to możliwe w ciągu 6-8 godzin od złożenia zamówienia, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po wprowadzeniu. Mam nadzieję, że można zrozumieć w tym kluczowym momencie. wnioski o anulowanie po zamówienie zostało wysłane, będziemy traktowani zgodnie z naszą polityką powrotną. I trzeba zapłacić pewną prowizję banku.

Przyjazny Uwaga: W przypadku korzystania z 10-cyfrowy numer przesyłki otrzymane w ciągu 3 dni od daty złożenia zamówienia, serwer poczty może być postrzegane jako spam. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy w zamówieniach śledzenia.

Powrót
Buty okazje cenowe na męskie,damskie,buty dla dzieci Zaoszczędź do 50%